Medianet Görsel Tanıtım | GİZLİLİK POLİTİKASI VE SÖZLEŞMESİ
19490
post-template-default,single,single-post,postid-19490,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

GİZLİLİK POLİTİKASI VE SÖZLEŞMESİ

GİZLİLİK POLİTİKASI VE SÖZLEŞMESİ

Şirketimiz genelinde yapılan tüm işlemlerin gizliliği ön plandadır, hiç bir müşterimizin bilgisi gizlilik sözleşmemiz gereğince 3.kişilere verilmez. Medianet Görsel Tanıtım tarafından verdiğimiz hizmetlerin tamamı kendi sunucularımızda tüm güvenlik önlemleri alınarak itina ile saklanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması, değiştirmesi ve kullanması mümkün değildir.

Ayrıca tüm çalışanlarımız verilerin 3.kişilerle paylaşılmaması konusunda özel sözleşmelere imza attırılarak iş sözleşmeleri hazırlanmıştır.

Medianet Görsel Tanıtım, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep edebilir (isim, yaş, e-posta, ürün görselleri, ürün fiyatları vb.). Bu toplanan veriler hiçbir sanal ortamda paylaşılmaz. Söz konusu kişinin/firmanın talimatı olmadan bilgileri başka bir şahsın eline kesinlikle ulaşmaz.

Müşteri bilgilerimiz sadece resmi makamlarca talep edilmesi halinde gerekli izin karşılığında resmi makamlara açıklanır.

Firmamız (Medianet Görsel Tanıtım) yukarıda ki gizlilik sözleşmesi gereği müşterilerimizin bizimle paylaşacağı tüm verilerin korunacağını, bu bilgilerin sanal ve gerçek ortamda herhangi bir şekilde izniniz olmadan paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder.

Tüm müşterilerimiz ve müşteri adaylarımız her çalışmada bu sözleşmeyi kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

Saygılarımızla

WhatsApp